W maju 2014r. odbyły się warsztaty malarskie w Toskanii zorganizowane przez BELLA TOSCANA przy współudziale Magazynu Sztuk fili Ośrodka Kultury Ochoty. Plener artystyczny miał miejsce w zabytkowej posiadłości rodowej położonej 20 km na zachód od Volterry. Zabudowania posiadłości umiejscowione są na szczycie wzgórza skąd roztacza się wyjątkowa panorama.  Droga dojazdowa prowadzi przez zachwycające krajobrazy, winnic, pól uprawnych i gai oliwnych. Przy dobrej pogodzie można stąd dojrzeć Morze Tyrreńskie (20 km).

Posiadłość, oddalona od turystycznego zgiełku, zapewniła uczestnikom ciszę, spokój i piękną okolicę oraz przyjazną, gościnną atmosferę. Właściciele zadbali o autentyczny i rustykalny, typowo toskański klimat. Jest to idealne miejsce do pracy twórczej, dające wiele inspiracji i natchnienia.Posiadłość oferuje zakwaterowanie w apartamentach, które zostały urządzone zgodnie z toskańskim, rustykalnym stylem.

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w  2. Plenerze w Toskanii, tym razem odbędzie się od 19 do 26 września 2015r. szczegóły na stronie:

http://www.bellatoscana.pl/site/Plener-malarski-w-Toskanii-2015 


Fotoreportaż